O nas

Rozpoczęliśmy tę działalność, gdyż te produkty to nasza pasja. Pragnęliśmy stworzyć wysokiej jakości produkt po umiarkowanej cenie.

Wszystko wskazuje na to, że nasz pomysł był strzałem w dziesiątkę, gdyż w ciągu kilku ostatnich lat nasza firma znacząco się rozwinęła.

Jesteśmy nie podważalnym liderem w kategorii beef jerky. Nasz produkt nie jest wytworzony  z 300 g  (!!)  ŚWIEŻEGO MIĘSA na 100 g beef jerky co oznacza, że oferujemy produkt najwyższej kategorii super premium i jako jedyni w Polsce możemy się poszczycić tak doskonałym wynikiem. Zachęcamy do lektur etykiet i składów - jesteśmy bezkonkurencyjni.

Gdzie kupić

 

Nasz przyjazny i doświadczony personel zawsze chętnie służy pomocą, prosimy o kontakt telefoniczny chętnie podamy adres , a jeżeli okaże się , że w jakimś mieście nie ma naszych produktów to je dla Państwa dostarczymy, nasze produkty znajdą Państwo również na wybranych stacjach BP , wybranych sklepach sieci Żabka i Fresh Market . Dystrybucję ogólnopolską prowadzi również hurtownia Stół Polski . Zapraszamy do współpracy!

Copyright ©2016 BEEF JERKY SUPER PREMIUM, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 2969